Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;

Sayın Mustafa hocam iyiki varsınız iyiki sizi tanımışım sayenizde 6 yıl boyunca çektiğim ağrılarımdan kurtuldum emeğiniz çabalarınız için sonsuz teşekkürler

me...ök...

Hayatımı değiştirdi 20 sene çektiğimi bir allah biliyor birde ben biliyorum kabus gibiydi yıllardır huzursuz bacak sendromu diye yanlış tedavi uyguladılar sonra nöropati olduğunu öğrendim ben hastalığın tedavisi varmış diye araştırdım Allah karşıma Mustafa beyi çıkardı bir mucize ilk seansta dünya varmış ağrılarım azaldı günde aldığım üç ilacı bire düşürdüm ikinci seanstan sonra ilaç içme gereği duymadım herkese tavsiye ediyorum herkese acil şifalar

ne..drc

Dr Mustafa Bey hastası ile çok ilgilenen hasta psikolojisinden anlayan, herzaman güleryüzlü. işini en iyi şekilde yapan Bursa için değerli bir hekimdir. Bana uyguladığı tedavilerden herzaman çok iyi sonuçlar aldım ağrılarım herseferinde geçti. Çok teşekkür ederim

na..lgın

hocam alanında uzman mesleğinde oldukça başarılı bir hekim.daha önceleri menisküs ile alakalı sıkıntım olmuştu.beni ameliyat olmaktan kurtarıp çok iyi bir tedavi uygulamış çok ta iyi sonuç almıştık.şu an başka sıkıntılarım var yine hiç düşünmeden hocama başvurdum.bununla alakalı olarak ta tedavi süreci devam ediyor.iyileşeceğim konusunda hiç şüphem yok.kendisine çok teşekkürler ediyorum..

lhan..

Mustafa bey’e annemin diz ağrıları için gidiyoruz.Prp uygulamasıyla ameliyat olmaktan kurtulduk.Kendim için de botoks ve dolgu uygulamalarını çok doğal ve güzel bir şekilde uyguladı.Gitmeyi düşünen herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.

nep..bar

Doktor beye ilk gittiğim günü unutmam mümkün değil. Belim ve sağ ayağımın ağrısından kıvranıyordum. Öncesinde yapılan yanlış tedaviyle ağrım şiddetlenmişti. Yaşam kalitesi diye bir şey yoktu bende. Hiç yürüyemiyordum. Uykusuz geçen 3 ay yaşadım. Bir tedaviye başlarken önce hekime güvenmeli sonrasında da söylenenleri tam uygulamalı bence. Bir de ileri seviyede bel fıtığı varsa hemen iyileşme beklemek hayal.Çünkü o fıtığın bu denli ağrı yapma haline gelmesi 8 ila 10 seneyi buluyor. Tedavisi de kesinlikle sabır işi. Doktor beyle birlikte emek emek ilerledik şükürler olsun. Aksatmadığım randevularım öncesinde haftada, sonrasında ayda bir devam etti.Kademe kademe ağrılarım azalıyordu. En güzeli de uyku sorunum çözülmüştü. Şu an tedavim bitti şükürler olsun sağlığıma kavuştum.Öncelikle doktoruma sonrasında kendime teşekkür ederim çünkü bence başarılı tedavi demek doktor hasta işbirliği demek. Doktorumun yapma dediği hiçbir hareketi yapmadım. Ben gördüğüm tedaviden tam sonuç aldım, inşallah tüm hastalar da şifa bulur. Her şey için teşekkürler.

el..an

Hastalığım ile ilgili ziyaret ettim kendisini. Dinleyen anlamaya çalışan ve anlamak için uğraşan bir hekim teşhis için emar sonucundan sonra tedavi başlatacak kendisi 9. gitmiş olduğum doktor. umarım ben doktorumu, hastalığım da şifasını kendisinde bulmus oluruz. Teşekkürler Mehmet bey..

a..l

Karın bölgem ve yanında batma hissiyle birlikte dokunamiyordum Bir çok doktora gitmeme rağmen bir teşhis koyamadılar sonuç alamamıştım, Sağolsun Doktor beyin nevralji teşhisinden sonra uyguladiğı prolaterapi tedavisi sayesinde iyileştim ve çok rahatladım, eser kalmadı açılarımdan çok teşekkür ederim ilgili çalışanlara ve doktor beye

kçe..gün

Çok memnun kaldım kendisinden.Dizim su topladı, buna hizmetçi hastalığı deniyordu ,diz çökerek temizlik yapıyordum .Daha önce farklı deneyimlerim de oldu.Hiç memnun kalmadım ama Mehmet Bey’e gittim.Kanımı aldı, ilaç karıştırıp dizime iğne yaptı sonra. İlk gittiğimde ağrımı acımı kesti.Bir hafta içerisinde ağrım gitti. 2. gittiğimde de iğne yaptı, ağrım kalmadı .3.gitmeme gerek kalmadı .Çok çok memnun kaldım ilk defa gitmeme rağmen.

ş....

İnanılmaz sırt ağrısı şikayetim vardı. Uygulamış olduğu iğne tedavisiyle şikayetlerimin hepsi kısa sürede son buldu .Çok memnun kaldım tedavisinden .Zaman zaman yine şikayetim olduğunda tedaviye devam ediyoruz. Bir sıkıntım yok.Muayenesindeki ilgili alakasından,güler yüzü ve hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür ederim.

m....

Sırt ve kasık bölgelerimde batmalarım vardı, nöropatik ağrı olduğunu söyledi Mustafa Bey. Enjeksiyon tedavisi yaptı. 2 seans aldım .Hiçbir şeyim kalmadı, hala iyiyim.Hiçbir sıkıntım yok,ağrılarım geçti. Daha önce farklı deneyimlerim de olmuştu. Çözüm bulamamışlardı ama Mustafa Bey sağolsun 2 seansta problemi çözdü.

g....

Çok memnumum doktor olarak kendisinden.İyi bir doktor, iyi ilgileniyor, güzel.Tavsiye üzerine gittim.Dizimde ve belimde ağrılarım vardı, bunun için gittim.10 seans terapi aldım. İlaç tedavisi verdi ,iğne tedavisi yaptı.Çok iyi geldi ,süper oldu. Gece ağrılarımdan uyuyamıyordum.Allah’a şükürler olun şu an çok iyiyim.Kendisine teşekkür ederim .Doktor olarak elinden gelen herşeyi sonuna kadar yapıyor, ilgileniyor.

e....

Tedavi odaklı ve kesin çözüm yapabileceklerini,becerebileceklerini söylüyor. Etkili bir tedavi uyguluyor ,çok memnunuz.İstanbul’dan geliyoruz.Diz,kıkırdak sorunu vardı,yeni teknoloji tedavi uyguluyor. Babam için tedavi alıyoruz.Daha önce çok fazla yürüyemiyordu, ağrıları vardı.Babam 80 yaşında. %80 oranında başarı sağladı ve şu an yürüyebiliyor .Sıkıntı, problem yok. İyi bir doktor.

m.....

Mehmet hocamdan çok memnunum. Herşeyi çok güzel yapıyor ve çok faydasını gördüm. İşini başarıyla yapıyor.Bende hepatit b vardı, taşıyıcıydım .Ozon tedavisi gördüm,kansızdım .Ozon tedavisinden sonra kan değerlerim yükseldi.Demir eksikliğim vardı, kanım yükseldi ve yerine geldi .Hepatit B seviyem çok yüksekti, o da düştü. Şu anda daha sağlıklıyım.Hocama ayrıyeten çok teşekkür ederim.

h....


Yorumunuzu Gönderin!